Nasıl Muayene Olabilirim ?

Hastanemizde muayene olmak çok kolay. Randevu sistemlerini kullanarak hastanemizden randevu almış iseniz hastane içerisinde herhangi bir birime uğramanıza gerek kalmadan direk olarak poliklinik önüne gidebilirsiniz.       Poliklinik kapı üstelerinde bulunan LCD ekranlarda İsminiz göründüğünde polikliniğe girebilir kaydınızı yaptırabilir ve muayene olabilirsiniz

         Poliklinik muayenesi ardından sadece reçete yazılır ise reçetinizi poliklinik içerisinde bulunan tıbbi sekretere onaylatarak eczaneye gidip ilaçlarınızı alabilirsiniz.

        Poliklinik muayenesi ardından hekiminiz laboratuar yada görüntüleme tetkiklerinin isteminde bulunursa     -1 katta bulunana laboratuar ve röntgen kabul birimine giderek işlemlerinizi onaylatmanız gerekli. İşlemlerinizi onaylattıktan sonra yine -1 katta bulunan laboratuar ve röntgen birimlerinden işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
 

       Laboratuar işlemlerinizi yaptırdıktan sonra sonuç almak için sıra beklemenize gerek yoktur. Sonuçlarınız çıktıktan sonra otomatik olarak doktorunuzun bilgilsayarında görüntülenecektir. Aynı zamanda sonuçlarınızı www.mediyasam.com adresindende dilediğiniz zaman alabilirsiniz.