Özel Medi Yaşam Hastanesi

 

Temel Kalite (TSE ISO-9001) Eğitimi
           Hastanemiz hizmet kalitesini arttırmak ve hastalarımıza daha iyi hizmet sunabilmek için Kalite (TSE ISO-9001) çalışmalarına başlamıştır. Bu çalışmalar kapsamında Cumartesi saat 14:00 - 18:00 ile Pazar 09:00 - 16:00 tarih ve saatlerinde tüm personelimizim katılacağı Temel Kalite  Eğitimi verilecektir.
 
Resmi Kurumlar SGK ya Geçti
         15.01.2010 tarih itibari ile tüm Resmi Kurumlar SGK ya geçti. Remi Kurum hastalarımız hiç bir kurumdan sevk yaptırmadan sadece TC Kimlik Numaralarını içeren bir kimlikle direk olarak Hastanemize başvurabilirler.
 
Hamilelik ve Diş
Etkin ResimHamilelik ve dişlerimiz ;
          Halk arasında yaygın olarak kullanılır ‘bütün dişlerim hamilelik de çürüdü, dişlerim sallandı, bunaltım çok oldu çocuğu besleyemedim, dişlerimdeki kalsiyumu çocuk aldı, her hamilelik bir dişime mal oldu…’
Devamını oku...
 
GENİZ ETİ AMELİYATI NE ZAMAN ?
Etkin Resim            Bazı yerlerde burun eti denir, bazı yerlerde geniz eti denir. Küçük yaşlarda en çok dillerde olan bir oluşum ve en çok ameliyatı yapılan bir oluşumdur. Sizlere kısaca ve Sizlerin anlayacağınız şekilde anlatmaya çalışacağım. Önce Geniz etinden bahsedelim.
Devamını oku...
 
Kısaca Reflü
Etkin Resim          Yetişkin nüfusun %30'unda görülür. Halk arasında da son yıllarda bilinen bir hastalık olmaya başlayan reflü'den kastedilen “GASTROÖZOFAGEAL REFLÜ” dür.Ancak hekimlerin bir çoğu ve tıp dışı kişiler bu hastalığa “reflü” demektedirler.Reflü bir hastalık değildir. Reflü mide sıvısının bir şikayete ve yemek borusunda bir harabiyete yol açmaksızın öğürme veya kusma olmadan yemek borusu içine kaçması anlamına gelir.Eğer reflü var ve yemek borusunda bir hasar yapmış olsun ya da olmasın hastada bir şikayete neden oluyorsa buna da “GASTROÖZOFAGEAL REFLÜ HASTALIĞI” adı verilir.
Devamını oku...
 
DİYABET (ŞEKER) HASTALIĞI

Etkin Resim            Diyabet (şeker hastalığı ) vücudumuzda bulunan,midemizin arkasında yerleşmiş,pankreas adı verilen salgı bezinin yeterli miktarda insülin adı verilen hormonu üretmemesi veya insülin hormonunun etkili bir şekilde kullanılamama sı nedeniyle oluşan ve hayat boyunca devam eden bir hastalıktır.Yediğimiz gıdalarla ,özellikle karbonhidrat içeren besinlerle alınan şeker(glukoz) insülin hormonu yardımıyla vücudumuzdaki özellikle karaciğer hücreleri içine alınır.Bu hücrelerde glukozu enerji üretiminde yakıt olarak kullanırlar.Eğer vücudumuzun ihtiyacından fazla miktarda kanda şeker (glukoz) varsa bu miktar karaciğerde glikojen şeklinde depolanır veya yağ dokusunda depolanır.Glikojen vücudumuzun şeker deposudur.Kanda şeker seviyesi düştüğü zaman karaciğerdeki glikojen deposundan kana glukoz verilir..

Devamını oku...
 
GUATR (TİROİD) HASTALIĞI
Etkin Resim           Tiroid adı verilen bez boynumuzun ön orta bölgesinde bulunan kelebek şeklinde iki parçalı bir bezdir, yaklaşık ağırlığı 20-40 gram arasındadır. Her ne kadar küçük olsa da çok önemli görevleri olan bu bez vücudumuzun metabolik faaliyetlerini düzenlemede, büyümede ve ayrıca zeka gelişiminde, ruhsal dengemizi de sağlamada yaşamsal bir organdır.
Devamını oku...
 
ASTIM BRONŞİT'E DİKKAT

Etkin Resim           Aladağlı, “ Normal bir bronşitte oluşan iltihap, bronşlarda daralmaya sebep olmaz. Astım bronşitte ise bronşlarda iltihapla birlikte daralmada söz konusudur. Bu daralmaya bağlı olarak hastalarda, normal bronşitten farklı olarak nefes darlığı ve hırıltılı nefes alıp verme görülür.

Devamını oku...
 
Devamı...
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 28 - 36 / 42

Kadromuz

Prof. Dr. Remzi YILMAZ

Personel resmi Görevi Kardiyoloji Profesörü
Ünvanı Prof. Dr.

Op. Dr. Ergin ER

Personel resmi Görevi Göz Hastalıkları Uzmanı
Ünvanı Op. Dr.

Op. Dr. Çetin KÖSTEKCİ

Personel resmi Görevi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
Ünvanı Op. Dr.

Op. Dr. Gürkan FİDANOĞLU

Personel resmi Görevi Kulak Burun Boğaz Uzmanı
Ünvanı Uzman Doktor

Dr. Mesut KOCABIYIK

Personel resmi Görevi Acil Servis Hekimi
Ünvanı Pratisyen Hekim

Uzm. Dr. Mustafa Kemal ALADAĞLI

Personel resmi Görevi İç Hastalıkları Uzmanı - Mesul Müdür
Ünvanı Uzman Doktor

Uzm. Dr. Halil KILINÇ

Personel resmi Görevi Çocuk Hastalıkları Uzmanı
Ünvanı Uzman Doktor

Op. Dr. Mehmet YALÇINKAYA

Personel resmi Görevi Üroloji Uzmanı
Ünvanı Op. Dr.

Dr. Alp OKUMUŞ

Personel resmi Görevi Acil Servis Doktoru
Ünvanı Pratisyen Hekim

Dr. Hüseyin TORUN

Personel resmi Görevi Acil Servis Doktoru
Ünvanı Pratisyen Hekim

Dyt. Esma ÇUTUR

Personel resmi Görevi Beslenme ve Diyet Uzmanı
Ünvanı

Op. Dr. Erol AKBULUT

Personel resmi Görevi Genel Cerrahi Uzmanı
Ünvanı Operatör Doktor

Anketler

Hastanemizde En Çok Hangi Başvuru Yöntemini Kullanıyorsunuz
 
You are here  :Anasayfa

Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczaneler
15 KASIM 2018, Perşembe

Kimler Çevrimiçi

Şuanda 1 konuk Çevrimiçi

Site ?statistikleri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBu Gün649
mod_vvisit_counterDün683
mod_vvisit_counterBu Hafta3052
mod_vvisit_counterBu Ay10581
mod_vvisit_counterTümü1439712
Visitors Counter 1.0.3